SMQP682K275C2-1B1015
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
SMQP682K275C2-1B1015
JLCPCB Part #
C263631
Package
Plugin,P=10mm
Description
275V 6.8nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS