SMQP105K310XXF1B2815
MFR.Part #
SMQP105K310XXF1B2815
JLCPCB Part #
C263724
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
1uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS