SMQP335K350XXF13B2815
MFR.Part #
SMQP335K350XXF13B2815
JLCPCB Part #
C263736
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.3uF 350V CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS