SMQP105K310XXE4B23150
MFR.Part #
SMQP105K310XXE4B23150
JLCPCB Part #
C48982502
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 310V CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS