MPP474K1000D181610B1515
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
MPP474K1000D181610B1515
JLCPCB Part #
C270286
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 470nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS