MPP105K0160D181610B1515
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
MPP105K0160D181610B1515
JLCPCB Part #
C270065
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 160V 1uF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS