CMC2012S-371-2P-T
MFR.Part #
CMC2012S-371-2P-T
JLCPCB Part #
C3021347
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 2 300mA 370Ω@100MHz 450mΩ 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS