ACMC3225S-900-2P-T
Extended
Manufacturer
CENKER
MFR.Part #
ACMC3225S-900-2P-T
JLCPCB Part #
C19268458
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10MΩ 125V 1A 2 50V 50mΩ 90Ω@100MHz SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS