CMC2012S-300-2P-T
Extended
Manufacturer
CENKER
MFR.Part #
CMC2012S-300-2P-T
JLCPCB Part #
C5442788
Package
SMD,1.2x2mm
Description
-40℃~+105℃ 2 200mΩ 30Ω@100MHz 450mA 50V SMD,1.2x2mm Common Mode Filters ROHS