CMC3216S-261-2P-T
Extended
Manufacturer
CENKER
MFR.Part #
CMC3216S-261-2P-T
JLCPCB Part #
C3021354
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+105℃ 2 260Ω@100MHz 310mA 500mΩ 50V 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS