MF1/4W-510Ω±1% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
MF1/4W-510Ω±1% T
JLCPCB Part #
C119318
Package
Plugin,D2.3xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250V 250mW 510Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS