RI40-1W-330KΩ ±5% T
MFR.Part #
RI40-1W-330KΩ ±5% T
JLCPCB Part #
C155707
Package
Plugin,D4xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kV 330kΩ ±250ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS