KNP5WS-51Ω±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
KNP5WS-51Ω±5% T
JLCPCB Part #
C122175
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
-55℃~+255℃ 300V 51Ω 5W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS