CF1/2W-2.2MΩ±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
CF1/2W-2.2MΩ±5% T
JLCPCB Part #
C120318
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 350V 500mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS