RN-1/2W-470KΩ±2% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
RN-1/2W-470KΩ±2% T
JLCPCB Part #
C155720
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 700V ±2% ±250ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS