CR-L10W-470Ω 5% P
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
CR-L10W-470Ω 5% P
JLCPCB Part #
C334307
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+250℃ 10W 1kV 470Ω Cement Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS