BZX84C7V5
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZX84C7V5
JLCPCB Part #
C2832551
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1uA@5V 350mW 7.5V 7V~7.9V SOT-23 Zener Diodes ROHS