BZT52C30S
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZT52C30S
JLCPCB Part #
C21714239
Package
SOD-323
Description
100nA@21V 200mW 28V~32V 300Ω 30V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS