ZH1.5-3P-WT
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
ZH1.5-3P-WT
JLCPCB Part #
C722917
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1A 1x3P 3 3.75mm 3P Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 ZH SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS