MXB1.5-5PLT-WK
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
MXB1.5-5PLT-WK
JLCPCB Part #
C53059450
Package
SMD,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1A 1x5P 4.45mm 5 5.8mm 5P 8.8mm Brass LCP Surface Mount,Vertical UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS