MXB1.5-5PWT-WK
MFR.Part #
MXB1.5-5PWT-WK
JLCPCB Part #
C53059447
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 125V 1A 1x5P 4.45mm 5 5P 5mm 8.8mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS