CAX-0.8-3PLT
MFR.Part #
CAX-0.8-3PLT
JLCPCB Part #
C52209784
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-40℃~+105℃ 0.8mm 1 1.75mm 1x3P 3 3.32mm 3P 4.7mm 500mA 50V Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=0.8mm Wire To Board Connector ROHS