CAX-AFA07-13SCB-H2.5
MFR.Part #
CAX-AFA07-13SCB-H2.5
JLCPCB Part #
C49274111
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 13P 1mm 2.5mm 50V Copper alloy Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin Top Contact SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS