1.25T-8P-WT
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
1.25T-8P-WT
JLCPCB Part #
C722651
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 14.9mm 1x8P 3.5mm 500mA 50V 8 8P Beige Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS