TS-1103S-12-12-7.3DIP-WBK
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
TS-1103S-12-12-7.3DIP-WBK
JLCPCB Part #
C50176508
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 12V 12mm 12mm 50mA 7.3mm No PC Pin Rectangular Button SPST Through Hole Without Bracket 插件 Tactile Switches ROHS