HCPL-817-30DE
Extended
Manufacturer
Broadcom Limited
MFR.Part #
HCPL-817-30DE
JLCPCB Part #
C17202363
Package
SMD-4P
Description
-30℃~+100℃ 1 1.2V 100mV@20mA,1mA 30mA 3us 4us 50% 5kV 600% 6V 70V Phototransistor SMD-4P Abolished Device ROHS