SMCJ6.5CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ6.5CA/TR13
JLCPCB Part #
C94179
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 11.2V 134A 1uA 6.5V 7.22V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS