5KP150CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5KP150CA/B
JLCPCB Part #
C729869
Package
插件,D9.1xL9.1mm
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 21A 243V 2uA 5kW Bidirectional TVS 插件,D9.1xL9.1mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS