5KP85CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5KP85CA/B
JLCPCB Part #
C522816
Package
插件,D9.1xL9.1mm
Description
-55℃~+150℃ 137V 2uA 37.2A 5kW@10/1000us 85V 94.4V Bidirectional TVS 插件,D9.1xL9.1mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS