1.5KE120CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE120CA/B
JLCPCB Part #
C521796
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 102V 114V 165V 1uA 9.2A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS