SMBJ7.5CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ7.5CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C523344
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 12.9V 46.6A 46.6uA 600W@10/1000us 7.5V 8.33V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS