SMBJ75CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ75CA/TR13
JLCPCB Part #
C309984
Package
SMB(DO-214AA)
Description
121V 1uA 5A 600W 75V 83.3V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS