BK60-025-DZ
MFR.Part #
BK60-025-DZ
JLCPCB Part #
C523015
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1Ω 2.2Ω 2.5s 250mA 40A 450mW 500mA 60V 7.4mm 插件 Resettable Fuses ROHS