SMCJ17A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ17A/TR13
JLCPCB Part #
C310023
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 17V 18.9V 1uA 27.6V 54.4A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS