SMBJ64A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ64A/TR13
JLCPCB Part #
C309978
Package
SMB(DO-214AA)
Description
103V 1uA 5.9A 600W 64V 71.1V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS