221KD10J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
221KD10J
JLCPCB Part #
C522233
Package
Plugin
Description
140V 180V 220V 3.5kA 360V 39J 450pF@1kHz 插件 Varistors ROHS