SMAJ180A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ180A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C776506
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.4A 180V 1uA 201V 292V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS