5.0SMDJ26CA-AT/13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ26CA-AT/13
JLCPCB Part #
C773532
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 119A 26V 28.9V 2uA 42.1V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS