331KD10J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
331KD10J
JLCPCB Part #
C522508
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
210V 275V 3.5kA 300pF@1kHz 330V 400mW 550V 58J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS