SMDJ58A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ58A/TR13
JLCPCB Part #
C310140
Package
SMC(DO-214AB)
Description
2uA 32.1A 3kW 58V 64.4V 93.6V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS