B32-350-LF
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
B32-350-LF
JLCPCB Part #
C522875
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 0.5pF 1.6mm 1.6mm 2 3.2mm 350V 500A 950V ±30% 1206 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS