5KP13CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5KP13CA/B
JLCPCB Part #
C522755
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 21.5V 237.2A 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS