SMDJ26CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ26CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C523478
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 26V 28.9V 2uA 3kW 42.1V 71.3A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS