2RM230L-8/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
2RM230L-8/B
JLCPCB Part #
C522373
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5pF 10kA 2 230V 6mm 700V 8mm ±20% 插件,D8xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS