5KP17CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5KP17CA/B
JLCPCB Part #
C522763
Package
插件,D9.1xL9.1mm
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 184.8A 27.6V 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional TVS 插件,D9.1xL9.1mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS