471KH14J
MFR.Part #
471KH14J
JLCPCB Part #
C729852
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
175J 300V 385V 430pF@1kHz 470V 600mW 6kA 775V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS