3RM470L-6/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
3RM470L-6/B
JLCPCB Part #
C522589
Package
SIP-3
Description
-40℃~+85℃ 10kA 2pF 3 470V 6mm 8.5mm 950V ±20% SIP-3 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS