SMAJ85CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ85CA/TR13
JLCPCB Part #
C309919
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 137V 1uA 2.9A 400W 85V 94.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS