1.5KE13CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE13CA/B
JLCPCB Part #
C521802
Package
DO-201
Description
1.5kW@10/1000us 11.1V 12.4V 18.2V 1uA 83.5A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS