2RK400M-4
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
2RK400M-4
JLCPCB Part #
C522292
Package
SMD,4.2x4mm
Description
-40℃~+85℃ 1pF 2 3kA 4.2mm 400V 900V ±20% SMD,4.2x4mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS